دانلود سریال آخرین بازمانده از ما The Last of us 2023 دوبله فارسی

قسمت آخر افزوده شد

کارگردان Craig Mazin, Neil Druckmann
بازیگران Bella Ramsey, Gabriel Luna, Pedro Pascal
امتیاز 9.5

خلاصه داستان

سریال آخرین بازمانده از ما، داستان جوئل و الی است، زوجی که به سختی یکدیگر را پیدا کرده‌اند و حالا مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و حضور قاتلان بی‌رحم را در سراسر آمریکا پس از یک بیماری واگیردار، تحمل کنند.

لینک های دانلود

Last of Us

در حدود نه سال پیش، خبری مبنی بر ساخت فیلمی سینمایی بر پایه بازی The Last of Us انتشار یافت، با این حال ما پس از دو سال متوجه شدیم که ساخت این فیلم سینمایی متوقف شده و هرگز شاهد آن نخواهیم بود. چند سال بعد و در سال ۲۰۲۰، شبکه HBO از ساخت سریال The Last of Us خبر داد آخرین بازمانده از ما ( The Last of Us) یک بازی ویدئویی اکشن-ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد. توسعهٔ این بازی بر عهدهٔ ناتی داگ بوده‌است و به‌ وسیلهٔ سونی کامپیوتر انترتینمنت عرضه شده‌است. داستان بازی در سراسر ایالات متحده پس از پسارستاخیزی رخ می‌دهد و بازیکن باید جوئل، که وظیفه اسکورت دختر نوجوان، الی، را بر عهده دارد را کنترل کند. آخرین بازمانده از ما از دید سوم شخص بازی می‌شود. بازیکنان از اسلحه گرم و سلاح‌های بداهه استفاده می‌کنند و می‌توانند از مخفی‌کاری برای دفاع در برابر انسان‌های خصمانه و موجودات هم‌ نوع‌ خوار آلوده به عفونت قارچی جهش یافته در ژن سرچماقی‌ها استفاده کنند.. در ادامه با دانلود سریال last of us با ما همراه باشید.

 داستان بازی لست اف اس 1

در سپتامبر 2013 شیوع  یک بیماری که عامل آن قارچ های جهش یافته کوردیسپس‌ها بودند ، انسان‌های آلوده را به موجوداتی خشمگین و خطرناک تبدیل می کنند. در چنین اوضاعی ، در حومه شهر آستین در ایالت تگزاس، جول به همراه برادرش تامی و دختر 12 ساله اش سارا در حال گریز از مخمصه‌ای که در آن گرفتار شدند هستند که سارا توسط یکی از سربازها کشته و در دستان جول جان خود را از دست میدهد در ادامه با دانلود سریال رزیدنت اویل با ما همراه باشید. 20 سال بعد این حادثه ناگوار ، بیماری صدمات شدیدی به تمدن انسانی وارد کرده  و بیش از 60 درصد جمعیت دنیا آلوده شده‌اند. همچنین تلاش های سازمان بهداشت جهانی برای تولید واکسن راه به جایی نبرده. نجات یافته‌ها به صورت گروهی در مناطقی قرنطینه شده که تحت خفقان شدید کنترل می‌شوند، زندگی می‌کنند. جول به عنوان یک قاچاقچی با همکار و دوست خود تِس در منطقه قرنطینه‌ شده‌ای در شمالی ترین نقطه بُستن در ایالت ماساچوست کار می کند. آن‌ها به دنبال رابرت که فروشنده‌ای در بازار سیاه سلاح است می گردند تا محل اسلحه‌‌ هایی که به سرقت رفته‌اند را پیدا کنند. قبل از اینکه تس او را بُکشد، رابرت اعتراف می کند که اسلحه‌ها را به گروهی شبه نظامی به نام Fireflies تحویل داده. جول و تس تصمیم می گیرند شروع به جست و جو و پیدا کردن گروه فایرفلایز کنند. بعد از این اتفاق آن‌ها به سرعت با مارلین فرمانده فایرفلایز ها رو به رو می‌شوند. مارلین، به جول و تس قول میدهد در صورتی که یک دختر نوجوان یعنی الی را که در ماساچوست خارج از مناطق قرنطینه شده است را بدزدند پول زیادی به آن‌ها بدهد. پس از برنامه ریزی و مشخص شدن محل تحویل الی به فایرفلای ها جول و تس به دنیال الی می روند.پیشنهاد می کنم با دانلود فیلم مردان ایکس آخرالزمان به تماشای این فیلم زیبا بنشینید.

پس از پیدا کردن الی، جول، تس و الی در تاریکی شب اقدام به فرار می‌کنند اما با یک تیم گشت نیروهای دولتی مواجه می‌شوند، سربازها از جول و تِس تست آلودگی به عفونت مغزی با کوردیسپس را می گیرند و نیروهای پشتیبانی را خبر می کنند. نتیجه تست هر دوی آن‌ها منفی است اما قبل از اینکه نتیجه تست الی را بررسی کنند او وحشت‌ زده می شود و با چاقو به یکی از سربازها حمله می کند. در این بین جول و تس به سرعت عمل می کنند و سرباز ها را می‌کشند. در ادامه با دانلود سریال The Punisher با ما همراه باشید. پس از این اتفاقات مشخص می شود که الی آلوده به ویروس است. تنها 2 روز برای پخش شدن عفونت در کل بدن نیاز است، اما طبق اطلاعات الی 3 هفته از آلوده شدن او گذشته است اما ویروس بر روی بدن او بی تاثیر بوده و این شرایط خاص سیستم ایمنی بدن او می تواند به تولید درمانی برای این ویروس منجر شود. در ادامه به محض رسیدن نیروهای پشتیبانی این 3 نفر فرار می کنند و راه خود را برای رسیدن به مقصد اصلی از میان گله‌های بی شمار انسان های مبتلا شده دنبال می‌کنند. بعد از اینکه سربازها رد گروه را گم می کنند، الی توضیح میدهد که مارلین معتقد است که اتفاقی که برای الی افتاده است می تواند کلیدی برای درمان این عفونت باشد. جول اشتیاقی به این قضیه نشان نمی دهد اما تس به حرف های الی باور دارد. بنابراین این 3 نفر راه خود را به سمت ساختمان  Capitol محلی که با فایبر فلایز ها قرار دارند پیش می گیرند اما متوجه می شوند که افراد گروه کشته شده‌اند. به نظر جول ماموریت آن‌ها تمام شده و پیشنهاد می کند که به خانه بازگردند اما تس فاش می کند که در راه ساختمان capitol آلوده شده است. تس از جول خواهش می کند تا او الی را به تامی که پیش از این جزی از گروه مارلین بود برساند. تس که آلوده شده است و به اهمیت الی باور دارد، جان خود را فدا می کند تا الی و جول فرار کنند.از دیگر پیشنهاد های جذاب ما دانلود فیلم Mad Max-Fury Road است

جول تصمیم می گیرد تا تامی یکی از اعضای پیشین فایرفلایز را پیدا کند به این امید که او محل جدید اعضای باقیمانده گروه را به او نشان دهد. برای این منظور تصمیم می گیرد به سراغ بیل که در حال حاضر قاچاقچی است و پیش از شیوع عفونت مکانیک بوده است.در ادامه با دانلود فیلم وارکرفت با ما همراه باشید. و همچنین به جول مدیون است بروند و ماشینی از او بگیرد تا مسیر رسیدن به تامی را سریع‌ ترو آسان‌ تر طی کنند. جول و الی به مخفیگاه بیل در شهر لینکولن می رسند و شروع به خنثی سازی تله هایی که او برای افراد آلوده کار گذاشته می کنند. بیل با مشاهده این وضعیت با نگرانی از اینکه شاید این 2 آلوده شده باشند آن‌ها را زیر نظر می گیرد. اما سرانجام الی موفق می‌شود از تله‌هایی که مسیر آن‌ها را سد کرده بگریزد و با یک لوله به بیل حمله کند اما پیش از آنکه صدمه جدی به او بزند جول جلوی او را می گیرد. بعد از یک جر و بحث کوتاه جول از بیل ماشین می خواهد و الی به او یاداوری می کند که او به جول مدیون است. بیل ماشین آماده‌ای ندارد اما می تواند در صورتی که قطعات مورد نیاز را از سایر قسمت های شهر تهیه کنند آن‌ها را برای راه اندازی یک ماشین به کار گیرد. بیل به همراه جول و الی به دبیرستان شهر جایی که یک خودروی نظامی در آن وجود دارد می روند تا از باتری آن استفاده کنند اما باتری ماشین از قبل برداشته شده و ماشین باتری ندارد. آن‌ها سرانجام به خانه دوست بیل یعنی فرانک که پس از مبتلا شدن خودش را دار زده می روند و ماشین او که را باتری آن صدمه دیده است را از گاراژ خانه بر میدارند و سرانجام پس از چندین بار تلاش ماشین را روشن می کنند. بیل همواره به جول می گوید که اون جان خود را در این مسیر از دست خواهد داد و در لحظه آخر از جول می‌پرسد که حالا برابر هستند یا نه؟ که جول می گوید دیگر او مدیون جول نیست.پیشنهاد می کنم دانلود فیلم Assassin’s Creed به تماشای این فیلم زیبا بنشینید.

در حالی که جول و الی در حال رانندگی در پیتسبورگِ پنسیلوانیا هستند توسط هانترها که کارشان غارت اموال در دنیای پسا آخرالزمان است ، مورد حمله قرار می گیرند و مجبور می‌شوند با پای پیاده مسیر را ادامه دهند. در شهر، جول و الی با 2 برادر با نام های هنری و سم آشنا و هم مسیر می شوند. طی یک درگیری با هانتر ها هنری و سم، راهشان را جدا کرده و جول و الی را ترک می کنند و آن‌ها مجددا تنها می‌شوند. در حالی که جول و الی در حال ترک کردن شهر هستند هانتر‌ها، آنها را تا لبه یک پل شکسته دنبال می‌کنند. جول برای پریدن به داخل آب مقاومت می کند، زیرا الی نمی تواند شنا کند. الی توجهی نمی کنند و به داخل آب می‌پرد و جول به ناچار به دنبال او می‌رود. به علت امواج خروشان آب سر جول با تخته‌ سنگی برخورد می کند و او بیهوش می شود و در کنار ساحل جایی که مجدد با هنری و سم رو به رو می شوند به‌هوش می‌آید. جول به خاطر رفتار این 2 برادر و ترک کردن آن‌ها به شدت عصبانی می شود و تفنگ را به سوی هنری نشانه می گیرد. اما بعد از توضیحات هنری و بیان دلایل رفتن آن‌ها و توضیحات الی در مورد اینکه اگر سم و هنری به آن‌ها کمک نکرده بودند هر 2 غرق می شدند تفنگش را پایین می‌آورد و با هم مسیر خودشان به برج رادیو را ادامه می دهند. به محض اینکه راهی به داخل فاضلاب پیدا می‌کنند تا به حومه شهر دسترسی پیدا کنند مجددا یک گروه دیگر از هانتر‌ها به آن‌ها حمله می کنند. جول موفق می شود تا افراد را از محل خارج کند اما سر و صدای ایجاد شده به واسطه درگیری باعث هجوم گله‌ای از آلوده شده‌ها می شود. بعد از رسیدن به برج رادیو شب را داخل برج سپری می کنند و در مورد خاطرات گذشته صحبت می کنند. جول، الی و هنری در اتاق اصلی  و سم در اتقاق دیگری نشسته‌اند.الی به سراغ سم میرود و متوجه می شود که او ناراحت است و بعد از گفتگو در مورد مسائل مختلف همگی شب را در برج رادیو سپری می کنند. صبح که الی برای بیدار کردن سم به سراغ او‌ میرود متوجه می شود که او در آخرین درگیری زخمی شده و به یکی از مبتلایان تبدیل شده. ناگهان سم به الی حمله می کند. جول با دیدن این صحنه تفنگش را به سمت سم نشانه می رود اما با دخالت هنری اسلحه از دست جول خارج می شود. هنری قبل از اینکه آسیبی به الی برسد برادرش را می کشد و بلافاصله خودکشی می کند.با دانلود فیلم آنچارتد این فیلم زیبا را تماشا کنید.

در پاییز جول و الی سفر خودشان را برای پیدا کردن تامی ادامه میدهند و سرانجام به دروازه  سدی میرسند که توسط چندین نفر محافظت می شود. زمانی که ماریا زن تامی در حال بررسی آن‌هاست تامی، جول را شناسایی می کند و دروازه را برای او باز می‌کند. ابتدا جول تصمیم می گیرد تا الی را پیش تامی بگذارد اما زمانی که با حرف های الی در مورد سارا مواجه می شود تصمیم می گیرد تا الی را همراه با خود ببرد. تامی آن‌ها را به سمت آزمایشگاه فایرفلایز در دانشگاه کلورادو راهنمایی می‌کند جول و الی بعد از رسیدن به این محل متوجه می شوند که ساختمان دانشگاه به حال خود رها شده و کسی در آن‌جا نیست. اما متوجه می شوند که فایرفلای ها به بیمارستانی در Salt Lake City رفته‌اند. در دانشگاه راهزن ها به جول و الی حمله می کنند و جول هنگام فرار به شدت آسیب می‌بیند.

در طول زمستان، الی و جول در کوهستان پناه می‌گیرند. وضعیت جول به شدت وخیم است و در یک قدمی مرگ قرار دارد و نیازمند مراقبت های الی است. هنگام شکار و جستجو برای غذا، الی با دیوید و جیمز مواجه می شود. افرادی که به الی پیشنهاد معاوضه دارو با غذا را می‌دهند. ابتدا این 2 نفر رفتاری دوستانه از خود به نمایش می گذارند. اما بعد از اینکه دیوید توضیح میدهد راهزنانی که در دانشگاه به جول و الی حمله کردند از اعضای گروه او هستند رفتارش خصمانه می شود. الی موفق می شود تا گروه دیوید را از جول دور نگه دارد اما در نهایت توسط آن‌ها دستگیر می شود. در ابتدا دیوید قصد دارد تا الی رو جزئی از گروه خود کند  اما الی این درخواست را رد می کند و پس از کشتن جیمز فرار می کند. دیوید الی را در رستورانی که در حال سوختن است گیر می‌اندازد اما جول که بهبود یافته و در جستجوی الی است سرانجام او را هنگامی که دیوید را می‌کشد پیدا می کند.بدون شک فیلم لست اف اس می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای دانلود سریال خارجی باشد.

در فصل بهار جول و الی به Salt Lake City می رسند.قبل از اینکه الی و جول توسط نیروهای فایر فلایز دستگیر شوند، الی که تقریبا در حال غرق شدن بوده بیهوش شده. در بیمارستان، مارلین به جول می‌گوید که الی برای یک جراحی، به امید تولید واکسنی برای از بین بردن عفونت آماده می‌شود. فایر فلای ها باید قسمتی از مغز الی که عفونت کرده است را خارج کنند اما این امر موجب مرگ الی خواهد شد. جول مخالف این کار است، او خودش را به اتاق عمل می‌رساند و الی که بیهوش است را به پارکینگ منتقل می کند. جول در پارکینگ بیمارستان با مارلین رو به رو می شود. او سعی می کند تا با ترسیم سناریوهای وحشتناکی مانند مرگ و تجاوز که امکان به وقوع پیوستن آن‌ها برای الی وجود دارد، جول را منصرف کند. او اسلحه خود را نیز به نشانه صلح پایین می‌آورد اما جول به او شلیک می کند و الی را در ماشین می‌گذارد. مارلین التماس می‌کند تا جول او را نکشد. اما جول برای اینکه مارلین مجددا به جستجو برای به دست آوردن الی نپردازد او را می‌کشد.خارج از شهر در جاده، زمانی که الی به هوش می‌آید جول به او می گوید که فایرفلایز ها افراد دیگری که در برابر عفونت مقاوم هستند را پیدا کرده اند اما قادر به تولید واکسن بیماری نبوده‌اند و به همین علت دست از تلاش برای تولید درمان مناسب برداشته‌اند. خارج از محل زندگی تامی که الی و جول در حال نزدیک شدن به آن هستند، الی ، جول را قسم می دهد که آیا داستانی که در مورد فایرفلایز ها و عدم توانایی آن‌ها برای تولید واکسن تعریف کرده، حقیقت داشته که جول به سرعت پاسخ میدهد بله.در ادامه با دانلود آخرین بازمانده از ما همراه با ما باشید.

جوایز بازی لست اف اس

این بازی به‌ طور رسمی در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۱ در همایش جوایز بازی ویدئویی اسپایک معرفی شد. در نمایشگاه ای۳ ۲۰۱۲، آخرین بازمانده از ما توانست ۵ جایزه از جمله بهترین نمایش، بهترین بازی، بهترین بازی کنسولی، بهترین اکشن ماجراجویی و بهترین صدا را از آن خود کند. به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ویدئویی نسل هفتم کنسول‌های بازی، آخرین بازمانده از ما توانست بیش از ۲۰۰ جایزه برترین بازی سال را دریافت کند و یکی از موفق‌ ترین بازی‌های تاریخ در این زمینه محسوب می‌شود و بدین سبب یکی از برترین بازی‌های ویدئویی تمام دوران‌ها در نظر گرفته می‌شود. آخرین بازمانده از ما پس از اتومبیل ‌دزدی بزرگ ۵، عنوان دومین بازی پرفروش سال ۲۰۱۳ را از آن خود کرد و تا اوت ۲۰۱۴ توانسته بیش از ۸ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند.

معرفی بازیگران فیلم لست اف اس

جوئل، پدرو پاسکال (Pedro Pascal) . او سابقه حضور در سریال‌های محبوب Game of Thrones و The Mandolorian را دارد. همچنین پاسکال صداپیشگی شخصیت پائولو (Paolo) در بازی Dishonored 2 را نیز برعهده داشته است؛ این بازی اکشن و مخفی‌کاری در سال 2016 راهی بازار شد.

نقش الی را نیز یکی دیگر از بازیگران سابق سریال بازی تاج و تخت برعهده دارد. اگر این سریال را دیده باشید، بلا رمزی (Bella Ramsey) را به یاد می‌آورید که بازی در نقش لیانا مومنت (Lyanna Mormont) را برعهده داشت. او نیز در بازی یکی از صداپیشه‌های بازی Doctor Who Infinity: The Dalek Invasion of Time بود و در نقش فریا (Freya) صحبت می‌کرد.

میرلی دندریج (Merle Dandridge)، بازیگر سریال The Flight Attentant، بازی در نقش مارلین (Marlene) را برعهده خواهد داشت. قابل ذکر است که او در نسخه اول و دوم این فرنچایز نیز نقش مارلین را بازی می‌کرد.

آنا تورو (Anna Torv) نیز که سابقه نقش‌آفرینی در سریال‌های Fringe و Mindhunter را دارد، اخیرا به جمع بازیگران سریال لست اف اس پیوسته است. طبق گزارش Deadline، او قرار است در نقش تس (Tess) که یک قاچاقچی بود، ظاهر شود. او در بازی، جوئل را در راه رساندن الی به Fireflies همراهی می‌کند.

از دیگر بازیگران سریال The Last of Us می‌توان به جفری پیرس (Jeffrey Pierce) اشاره کرد. او که بیشتر با نقش‌آفرینی در سریال Bosch شناخته می‌شود، در هر دو نسخه از این فرنچایز صداپیشگی شخصیت تامی (Tommy) را برعهده داشت. اما بر اساس ادعای Deadline، او یک نقش دوره‌ای و متفاوت، به عنوان یک شورشی در منطقه قرنطینه شده را در سریال بازی خواهد کرد (نقش دوره‌ای یا Recurring Role یعنی این شخصیت گاه به گاه در قسمت‌های مختلف سریال ظاهر می‌شود و حتی گاهی می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در داستان داشته باشد).

کان اونیل (Con” O’Neill) بازیگر سریال چرنوبیل (Chernobyl) نیز در سریال لست اف اس نقش‌آفرینی خواهد کرد. او سابقه صداپیشگی در نقش Titchy Gren در بازی Dark Souls II را در کارنامه دارد. اونیل و ماری بارتلت (Murray Bartlett) بازیگر سریال Iron Fist قرار است نقش بازماندگانی را ایفا کنند که به تنهایی در خانه خود زندگی می‌کنند. این دو هیچ سابقه‌ای در زمینه حضور در پروژه‌های گیمی در رزومه خود ندارند. گابریل لونا (Gabriel Luna)، بازیگر سریال Agents of S.H.I.E.L.D. و فیلم Terminator: Dark Fate، برای بازی در نقش تامی، برادر کوچکتر جوئل، انتخاب شده است. نیکو پارکر (Nico Parker) که کار خود را با لایواکشن Dumbo آغاز کرد، به نظر می‌رسد قرار است نقش سارا (Sarah)، دختر جوئل، را بازی کند.

کلام آخر

سریال The Last of Us بر اساس نسخه اول که در سال 2013 عرضه شد، در دست ساخت است. وقایع این سریال در سال 2033 جریان دارد و اتفاقات مربوط به 20 سال پس از همه ‌گیری یک بیماری قارچی را به تصویر می‌کشد. این بیماری روی مغز انسان‌ها تاثیر گذاشته و آن‌ها را به جنون می‌کشد. انسان‌های مبتلا شده به این بیماری رفته رفته بینایی خود را از دست می‌دهند. آن‌ها برای پیدا کردن افراد دیگر از قوه درک پژواک خود بهره می‌گیرند و پس از پیدا کردن سایر انسان‌ها سعی می‌کنند گلوی آن‌ها را پاره کنند. این سریال می تواند یکی از محبوب ترین سریال های سال 2023 باشد.از دیگر فیلم هایی که پیشنهاد می کنم تماشا کنید و از دیدن آن کنار دوستانتان لذت ببرید دانلود سریال The Witcher: Blood Origin است.

 

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *